Verdifulle samarbeidspartnere.

Espressospesialisten sitt hovedformål er å bidra til å gjøre det beste ut av din kaffe. For å kunne opprettholde dette tilbudet flest mulig steder i vårt langstrakte land er vi avhengige av partnere som har sterk faglig kunnskap og erfaring. Helst sterkere enn oss. Og hvem kan vel by på mer kaffekunnskap enn noen av landets ledende mikrobrennerier? Våre samarbeidspartnere består av mennesker og bedrifter som gjenspeiler de samme verdiene som oss selv. På denne måten er de en forlengelse av vårt budskap; med de samme ambisjonene og den samme lidenskapen om å skape en trygg og kvalitativ kaffehverdag for våre kunder.

ES_ICON_MONO_POS.png
Oslo
Tim Wendelboe
Anders Fretheim
T.: +47.97.78.18.29
E.: anders@timwendelboe.no
Fuglen Coffee Roasters
Joakim Hannibal
T.: +47.90.03.83.93
E.: joakim@fuglen.no
Black Cat Kaffe & Tehus
Bård Gundersen
T.: +47.91.18.03.78
E.: baard@black-cat.no
Nord Brenneri
Andreas Berge Rød
T.:+47.99.54.62.39
E.: andreas@nordoslo.no
My Ugly Baby
Jørgen Hanserud
T.:+47.90.62.22.61
E.: jorgen@myuglybaby.no
Postkaffe AS
Thomas Rem
T.:+47.48.10.42.40
E.: thomas@postkaffe.no
Sandnes
Austrått Kaffebrenneri
Tor Sigve Taksdal
T.: +47.98.21.25.14
E.: torsigve@austraattkaffebrenneri.no
Agder
Mukasa Kaffebrenneri
Axel Korsvik
T.: +47.90.21.21.90
E.: axel@mukasa.no
Bodø
Bønner i byen
Carl-Rune Fagervik
T.: +47.97.13.39.10
E.: calle@bonneribyen.no
Mo i Rana
Munin Coffee Roasters
Espen Kalkenberg
T.: +47.99.40.33.86
E.: kalkenberg@gmail.com
Sogn
Sognefjord Kaffibrenneri
Kjetil Russenes
T.: +47.97.09.07.78
E.: kjetil@sognefjordkaffibrenneri.no
Bergen
Bergen Kaffebrenneri
Carl Eugen Johannessen
T.: +47.92.01.34.69
E.: carlo@bergenkaffebrenneri.no
Kristiansand
Trondheim
Jacobsen & Svart
Grant Harrison
T.: +47.45.29.06.71
E.: grant@jacobsensvart.no
Ellingsen Kaffebrenneri
Idar Ellingsen
T.: +47.90.74.23.62
E.: idar@pala.no
Langøra Kaffebrenneri
Kristian Helgesen
T.: +47.41.53.03.01
E.: langorakaffe@gmail.com
Stavanger
Kokko
Ole Marius Skjærseth
T.: +47.97.17.81.43
E.: ole@kokkokokko.no
Ålesund
Jacu Coffee Roasters
Anne Birte Bjørndal Hanken
T.: +47.99.72.88.02
E.: annebirte@jacu.no
Tromsø
Vestfold & Telemark
Kragerø Kaffebrenneri
Petter Dahlgren
T.: +47.41.00.31.53
E.: petter@kragerokaffebrenneri.no
Strøm Eriksen AS

Trond Strøm

T: +47 91.35.57.89

E: post@stromeriksen.no

Sørlandet Kaffebrenneri
Steinar Svenning
T.: +47.92.04.78.45
E.: steinar@sorlandetskaffebrenneri.no
Kontor & showroom

Tromsøgata 5 B

NO-0565 Oslo

+47.46.96.96.96

post@espressospesialisten.no

Følg oss
Nyhetsbrev